WC rukohvat UWCL 700/700
Ručka UWCL-700/700, UWCP-700/700
WC rukohvat UWCL 700/700
Šifra:
UWCL-700/700
Stopa poreza
25 %
Cijena sa PDV:
Dodaj u košaricu
Rok dobave
10 - 15 radnih dana
WC rukohvat UWCL 700/700
Hvataljka
Dimenzije:
UWCL-700/700 A: 700 mm B: 300 mm C: 200 mm